Про нас

Підприємство створене у 2012 році і являє собою сплав досвіду та молодості.

Досвідченість спеціалістів з десятками років досвіду та безліч виконаних робіт помножена на молодість дають змогу ставити перед групою найскладніші та нестандартні завдання та успішно їх виконувати. Спеціалісти підприємства за роки своєї проектної діяльності приймали участь в проектуванні об’єктів різного типу: малоповерхові, багатоповерхові та висотні (25 поверхів) житлові та адміністративні будівлі, школи, дитячі дошкільні установи, лікарні, санаторії, торгові та офісні центри, автостанції, заклади громадського харчування, ресторани та бази відпочинку. Комплексне створення дизайн-проектів проектованих об’єктів. Є чималий досвід супроводу будівництва.

Все проектування виконується за допомогою сучасної комп’ютерної та множильної техніки. Працівники підприємства працюють на комп’ютерах скомплектованих спеціально для проектування.

Спеціалісти підприємства ведуть авторський нагляд за веденням будівельних робіт проектованих об’єктів.

Важливим досягненням при створенні об’єктів архітектури ми вважаємо властивість побачити та сформулювати новий, актуальний образ архітектури, який ідеально відповідає реаліям сучасного динамічного життя, і одночасно спрямований на майбутнє! Ми створюємо об’єкти, які відповідають побажанням Замовника та одночасно і всім функціональним, технологічним, конструктивним та архітектурним нормам і стандартам. В результаті співпраці завжди отримуються оригінальні та індивідуальні авторські рішення, які в процесі реалізації відповідають всім критеріям та побажанням Замовника.

ПРЕМІУМ ПРОЕКТ – гармонійна архітектура!

Нагорода: